YOKAYA

Geliştirilen en son teknolojilerle aracınızın ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla yola çıkan YOKAYA, en basit tanımıyla araç ve araç içi güvenliği sağlayan bir IOT (Nesnelerin İnterneti) markasıdır. YOKAYA sistem entegrasyonunun ötesinde, aynı zamanda kendi ürettiği yazılımı ve donanımıyla müşteri ve paydaşlarına değer kazandıran kendi ileri teknoloji projelerini hayata geçirir.

Akıllı araç ve sürücü güvenliği sistemi çözümü olan CarGuard ile pazarında bir ilk olma unvanına sahip olan YOKAYA, 7/24 sunduğu hizmet ile %100 müşteri memnuniyetini amaçlar, müşterilerinin  araç güvenliği konusundaki tüm ihtiyaçlarına bekletilerinin ötesinde bir çözüm sunar. YOKAYA CarGuard ile son kullanıcılar, araçlarının ve araç kullanan sevdiklerinin güvenliğinden her zaman haberdar olur ve araçtan gelen eş zamanlı verilere göre aksiyon alabilirler. 

Türkiye'de Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli yerleşkesinde Ar-Ge faaliyetlerini yürüten YOKAYA, adını Amerika kıtasının batı kısmında yaşayan ve üstün iz sürme ve haberleşme yetenekleriyle bilinen YOKAYA kabilesinden alıyor.