Cat

 

Güçlü ve pratik ürünler üreten CAT düşürüldüğünde parçalanan süslü, abartılı tasarıma sahip telefonlar ile uğraşmama politikasından yola çıkarak zor durumlarda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak yenilikçi ve zorlu cihazlar üretme amacıyla hareket etmektedir. Dayanıklılık, her bir Cat® ürününün kalbinde yer alır ve CAT telefonları da istisna değildir.

Caterpillar markasının doğuşu, California'daki tarım arazilerini yetiştirmek için ilk tarayıcı tipi traktör icat eden Benjamin Holt adlı bir mucitin 1904 yılındaki icadına dayanıyor. Bu buluş dünyaya yayıldı ve yapılan iş günden güne büyüdü. 1925 yılında, şirket ana rakibi Daniel Best ile birleşti: Caterpillar Traktör Şirketi daha sonra kuruldu. www.cat.com veya www.caterpillar.com adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

2012'den beri Catphones Mobile Ltd, telefon ve teçhizat için Caterpillar Inc.'in global lisansını almıştır. Bugün, CAT telefonları 60'tan fazla ülkede satılmaktadır. CAT telefonların amacı, mükemmel çalışan ürünler yapmak için, en son teknolojiyi kullanmak ve - hepsinden önemlisi - asla kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratmamaktır. Bu amaçla CAT telefon üreticileri ilkelerinden ödün vermeden kullanıcılarına ekstra sağlam ürünler sunmaya devam etmektedirler.